BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 15763069
nr 1576 3069
Bordslampfot
modifierad vas, Korea, 1950-tal, Lee Hyon-Gyueng. Signerad, reliefdekor med blommor. Höjd: 28 cm, Proveniens: Professor emeritus Seung-bog Cho
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:27:26
6/11 19:21:10